
calcActive())">
€ 8,99
Excl. BTW:
€ 7,43
€ 7,65
Excl. BTW:
€ 6,32
Excl. BTW:
Op voorraad Extern magazijn Niet op voorraad Niet op voorraad
Voorraadstatus ophalen...
- Número de artículo
- 51074716
- Gratis verzending bij besteding boven €150,- (excl. BTW)
- Klanten geven ons een 8,8 (181 beoordelingen)
- Kopersbescherming door Trusted Shops
- Achteraf betalen
- Niet goed, geld terug: 14 dagen retourgarantie
- Bezorging bij u thuis
Aanbieding!
15% Korting
Omschrijving / Zeskantbout DIN 931 staal 8.8 UNF 5/8"x2¼" zwart
De zeskantbout DIN 931 staal 8.8 UNF 5/8"x2¼" zwart is sterk en betrouwbaar voor zware verbindingen. Deze bout is gemaakt van staal met kwaliteitsklasse 8.8 en heeft een zwarte afwerking die bescherming biedt tegen slijtage. De fijne UNF-draad (5/8" met 18 draden per inch) zorgt voor een stevige passing. De bout heeft een lengte van 2¼ inch, een zeskantkop van 15/16 inch en een kophoogte van 9,92 mm. Dankzij de hoge treksterkte van 800 N/mm² is hij geschikt voor industriële toepassingen en machinebouw, waar precisie en kracht nodig zijn.
Meer informatie
| Kophoogte (mm) | 9,92 |
|---|---|
| Type | Zeskantbouten |
| Draaddiameter (mm) | 15,88 (5/8") |
| Draadsoort | UNF |
| Treksterkte (N/mm²) | 800 |
| Kopvorm | Zeskantkop |
| ISO nr. | 4014 |
| Draad | 5/8" |
| Kwaliteitsklasse | 8,8 |
| Longitud (mm) |
|
| Material | Staal |
| DIN | 931 |
| Oppervlakte | Zwart |
| L (inch) | 2 1/4 |
| Ø d (inch) | 5/8" |
| S (mm) | 0,94 |
| B (mm) | 38,10 |
| S (inch) | 15/16 |
| Aantal draden per inch | 18 |
Andere producten die mogelijk iets voor u zijn!
Schrijf uw eigen review
€ 8,99
Excl. BTW:
€ 7,43
€ 7,65
Excl. BTW:
€ 6,32
Excl. BTW:
