
calcActive())">
€ 1,49
Excl. BTW:
€ 1,23
€ 1,27
Excl. BTW:
€ 1,05
Excl. BTW:
Op voorraad Extern magazijn Niet op voorraad Niet op voorraad
Voorraadstatus ophalen...
- Número de artículo
- 51073550
- Gratis verzending bij besteding boven €150,- (excl. BTW)
- Klanten geven ons een 8,8 (181 beoordelingen)
- Kopersbescherming door Trusted Shops
- Achteraf betalen
- Niet goed, geld terug: 14 dagen retourgarantie
- Bezorging bij u thuis
Aanbieding!
15% Korting
Omschrijving / Zeskantbout DIN 931 Staal 8.8 UNC 3/8"x2½" Zwart
De zeskantbout DIN 931 Staal 8.8 UNC 3/8"x2½" is sterk en geschikt voor zwaar gebruik. De bout heeft een zeskantkop waarmee je goed kracht kunt zetten bij het aandraaien. Hij is gemaakt van staal van klasse 8.8 met een treksterkte van 800 N/mm². De draad is UNC met 16 gangen per inch, wat zorgt voor een stevige verbinding. De lengte is 64 mm met een schroefdraaddeel van 25 mm. De kophoogte is 6,17 mm en de sleutelmaat is 9/16 inch. De zwarte afwerking biedt extra bescherming tegen slijtage en zorgt voor een nette uitstraling in machines en constructies.
Meer informatie
| Kophoogte (mm) | 6,17 |
|---|---|
| Type | Zeskantbouten |
| Draaddiameter (mm) | 9,53 (3/8") |
| Draadsoort | UNC |
| Treksterkte (N/mm²) | 800 |
| Kopvorm | Zeskantkop |
| ISO nr. | 4014 |
| Draad | 3/8" |
| Kwaliteitsklasse | 8,8 |
| Longitud (mm) |
|
| Material | Staal |
| DIN | 931 |
| Oppervlakte | Zwart |
| L (inch) | 2 1/2 |
| Ø d (inch) | 3/8" |
| B (mm) | 25 |
| S (inch) | 9/16 |
| Aantal draden per inch | 16 |
Andere producten die mogelijk iets voor u zijn!
Schrijf uw eigen review
€ 1,49
Excl. BTW:
€ 1,23
€ 1,27
Excl. BTW:
€ 1,05
Excl. BTW:
