
calcActive())">
€ 3,99
Excl. BTW:
€ 3,30
€ 3,39
Excl. BTW:
€ 2,80
Excl. BTW:
Op voorraad Extern magazijn Niet op voorraad Niet op voorraad
Voorraadstatus ophalen...
- Número de artículo
- 51074708
- Gratis verzending bij besteding boven €150,- (excl. BTW)
- Klanten geven ons een 8,8 (181 beoordelingen)
- Kopersbescherming door Trusted Shops
- Achteraf betalen
- Niet goed, geld terug: 14 dagen retourgarantie
- Bezorging bij u thuis
Aanbieding!
15% Korting
Omschrijving / Zeskantbout DIN 931 Staal 8.8 UNC 5/8"x2 1/4 Zwart
Deze zeskantbout DIN 931 is gemaakt van staal in klasse 8.8. De bout heeft een diameter van 5/8 inch (15,88 mm) en een lengte van 2 1/4 inch (57 mm). De draad is van het type UNC met 11 draden per inch. De kop heeft een zeskantvorm en een hoogte van 10,23 mm, wat zorgt voor goede grip bij montage. De bout heeft een zwarte afwerking die extra bescherming geeft tegen slijtage en roest. Met een treksterkte van 800 N/mm² is hij geschikt voor stevige verbindingen in metalen constructies, machines en andere toepassingen in de industrie en werkplaats.
Meer informatie
| Kophoogte (mm) | 10,23 |
|---|---|
| Type | Zeskantbouten |
| Draaddiameter (mm) | 15,88 (5/8") |
| Draadsoort | UNC |
| Treksterkte (N/mm²) | 800 |
| Kopvorm | Zeskantkop |
| ISO nr. | 4014 |
| Draad | 5/8" |
| Kwaliteitsklasse | 8,8 |
| Longitud (mm) |
|
| Material | Staal |
| DIN | 931 |
| Oppervlakte | Zwart |
| L (inch) | 2 1/4 |
| Ø d (inch) | 5/16" |
| B (mm) | 38 |
| Aantal draden per inch | 11 |
Andere producten die mogelijk iets voor u zijn!
Schrijf uw eigen review
€ 3,99
Excl. BTW:
€ 3,30
€ 3,39
Excl. BTW:
€ 2,80
Excl. BTW:
