
calcActive())">
€ 2,49
Excl. BTW:
€ 2,06
€ 2,12
Excl. BTW:
€ 1,75
Excl. BTW:
Op voorraad Extern magazijn Niet op voorraad Niet op voorraad
Voorraadstatus ophalen...
- Número de artículo
- 51074465
- Gratis verzending bij besteding boven €150,- (excl. BTW)
- Klanten geven ons een 8,8 (181 beoordelingen)
- Kopersbescherming door Trusted Shops
- Achteraf betalen
- Niet goed, geld terug: 14 dagen retourgarantie
- Bezorging bij u thuis
Aanbieding!
15% Korting
Omschrijving / Zeskantbout DIN 931 Staal 8.8 UNC 1/2"x2½" Zwart
Deze zeskantbout DIN 931 van staal 8.8 met UNC-draad 1/2"x2½" is sterk en betrouwbaar voor montage in zware constructies. De bout heeft een zeskantkop van 3/4 inch, waarmee hij goed grip biedt bij het vastdraaien. De kwaliteit 8.8 en treksterkte van 800 N/mm² zorgen voor stevige verbindingen die veel belasting aankunnen. De zwarte afwerking beschermt tegen slijtage en vermindert reflectie. Met een draadlengte van 32 mm en totale lengte van 64 mm is dit een geschikte bout voor toepassingen in metaalbouw, machines of onderhoudswerk in de werkplaats.
Meer informatie
| Kophoogte (mm) | 8,2 |
|---|---|
| Type | Zeskantbouten |
| Draaddiameter (mm) | 12,7 (1/2") |
| Draadsoort | UNC |
| Treksterkte (N/mm²) | 800 |
| Kopvorm | Zeskantkop |
| ISO nr. | 4014 |
| Draad | 1/2" |
| Kwaliteitsklasse | 8,8 |
| Longitud (mm) |
|
| Material | Staal |
| DIN | 931 |
| Oppervlakte | Zwart |
| L (inch) | 2 1/2 |
| Ø d (inch) | 1/2" |
| B (mm) | 32 |
| S (inch) | 3/4 |
| Aantal draden per inch | 13 |
Andere producten die mogelijk iets voor u zijn!
Schrijf uw eigen review
€ 2,49
Excl. BTW:
€ 2,06
€ 2,12
Excl. BTW:
€ 1,75
Excl. BTW:
