
calcActive())">
€ 0,12
Excl. BTW:
€ 0,10
€ 0,11
Excl. BTW:
€ 0,09
Excl. BTW:
Op voorraad Extern magazijn Niet op voorraad Niet op voorraad
Voorraadstatus ophalen...
- Número de artículo
- 51076034
- Gratis verzending bij besteding boven €150,- (excl. BTW)
- Klanten geven ons een 8,8 (188 beoordelingen)
- Kopersbescherming door Trusted Shops
- Achteraf betalen
- Niet goed, geld terug: 14 dagen retourgarantie
- Bezorging bij u thuis
Aanbieding!
12% Korting
Omschrijving / Zeskantmoer DIN 934 Staal 8.8 Gegalvaniseerd 1/4" UNC
Deze zeskantmoer DIN 934 is gemaakt van staal in klasse 8.8 en heeft een gegalvaniseerd oppervlak dat goed beschermt tegen roest. De moer heeft een 1/4" UNC-schroefdraad met 20 draden per inch. De sleutelmaat is 11 mm en de hoogte 5,6 mm. De treksterkte van 800 N/mm² maakt deze moer geschikt voor stevige verbindingen in machines en constructies. Door de gegalvaniseerde laag blijft de moer langer in goede staat, ook bij blootstelling aan vocht of vuil. Deze moer past bij bouten met UNC-draad en zorgt voor een betrouwbare en sterke bevestiging.
Meer informatie
| Type | Zeskantmoer |
|---|---|
| Draaddiameter (mm) | 6,35 (1/4") |
| Spoed | 1,5 |
| Sleutelmaat | 11 |
| Borgmoer | Nee |
| Draadsoort | UNC |
| Treksterkte (N/mm²) | 800 |
| ISO nr. | 4032 |
| Draad | 1/4" |
| Kwaliteitsklasse | 8,8 |
| Material | Staal |
| DIN | 934 |
| Oppervlakte | Gegalvaniseerd |
| A (mm) | 5,6 |
| Ø d (inch) | 1/4" |
| Aantal draden per inch | 20 |
Andere producten die mogelijk iets voor u zijn!
Schrijf uw eigen review
€ 0,12
Excl. BTW:
€ 0,10
€ 0,11
Excl. BTW:
€ 0,09
Excl. BTW:
