
calcActive())">
€ 0,44
Excl. BTW:
€ 0,36
€ 0,36
Excl. BTW:
€ 0,30
Excl. BTW:
Op voorraad Extern magazijn Niet op voorraad Niet op voorraad
Voorraadstatus ophalen...
- Número de artículo
- 51076162
- Gratis verzending bij besteding boven €150,- (excl. BTW)
- Klanten geven ons een 8,8 (188 beoordelingen)
- Kopersbescherming door Trusted Shops
- Achteraf betalen
- Niet goed, geld terug: 14 dagen retourgarantie
- Bezorging bij u thuis
Aanbieding!
16% Korting
Omschrijving / Zeskantmoer DIN 934 2 staal 8.8 gegalvaniseerd 1/2" UNC 19mm sleutelmaat
Deze zeskantmoer DIN 934 is gemaakt van sterk staal in kwaliteitsklasse 8.8. De moer is gegalvaniseerd, wat zorgt voor een goede bescherming tegen roest. Ze past op bouten met 1/2 inch UNC draad en heeft een sleutelmaat van 19 mm. De draadspoed is 1,5 mm met 13 draden per inch. De moer heeft een hoogte van 11,1 mm en een buitendiameter van 12,7 mm. Dankzij de treksterkte van 800 N/mm² blijft de verbinding stevig, ook bij hoge belasting. Geschikt voor industriële toepassingen waar betrouwbaarheid en duurzaamheid belangrijk zijn. De moer is niet zelfborgend en volgt ISO-norm 4032.
Meer informatie
| Type | Zeskantmoer |
|---|---|
| Draaddiameter (mm) | 12,7 (1/2") |
| Spoed | 1,5 |
| Sleutelmaat | 19 |
| Borgmoer | Nee |
| Draadsoort | UNC |
| Treksterkte (N/mm²) | 800 |
| ISO nr. | 4032 |
| Draad | 1/2" |
| Kwaliteitsklasse | 8,8 |
| Material | Staal |
| DIN | 934 |
| Oppervlakte | Gegalvaniseerd |
| A (mm) | 11,1 |
| Ø d (inch) | 1/2" |
| Aantal draden per inch | 13 |
Andere producten die mogelijk iets voor u zijn!
Schrijf uw eigen review
€ 0,44
Excl. BTW:
€ 0,36
€ 0,36
Excl. BTW:
€ 0,30
Excl. BTW:
