
calcActive())">
€ 0,86
Excl. BTW:
€ 0,71
€ 0,74
Excl. BTW:
€ 0,61
Excl. BTW:
Op voorraad Extern magazijn Niet op voorraad Niet op voorraad
Voorraadstatus ophalen...
- Número de artículo
- 51076191
- Gratis verzending bij besteding boven €150,- (excl. BTW)
- Klanten geven ons een 8,8 (188 beoordelingen)
- Kopersbescherming door Trusted Shops
- Achteraf betalen
- Niet goed, geld terug: 14 dagen retourgarantie
- Bezorging bij u thuis
Aanbieding!
15% Korting
Omschrijving / Zeskantmoer DIN 934 8 staal 8.8 gegalvaniseerd UNF 5/8" 18 TPI
Deze zeskantmoer DIN 934 is gemaakt van sterk staal in kwaliteitsklasse 8.8. De moer heeft een draad van 5/8 inch met 18 draden per inch en een UNF-fijn draadprofiel. Het gegalvaniseerde oppervlak geeft bescherming tegen roest en verlengt de levensduur, ook bij gebruik in vochtige omstandigheden. De sleutelmaat is 23,8 mm en de hoogte 13,9 mm. Met een treksterkte van 800 N/mm² is deze moer geschikt voor stevige verbindingen in industriële en werkplaats-toepassingen. Geschikt voor bouten met dezelfde draadmaat en normering voor een betrouwbare passing.
Meer informatie
| Type | Zeskantmoer |
|---|---|
| Draaddiameter (mm) | 15,88 (5/8") |
| Spoed | 1,75 |
| Sleutelmaat | 23,8 |
| Borgmoer | Nee |
| Draadsoort | UNF |
| Treksterkte (N/mm²) | 800 |
| ISO nr. | 4032 |
| Draad | 5/8" |
| Kwaliteitsklasse | 8,8 |
| Material | Staal |
| DIN | 934 |
| Oppervlakte | Gegalvaniseerd |
| A (mm) | 13,9 |
| Ø d (inch) | 5/8" |
| Aantal draden per inch | 18 |
Andere producten die mogelijk iets voor u zijn!
Schrijf uw eigen review
€ 0,86
Excl. BTW:
€ 0,71
€ 0,74
Excl. BTW:
€ 0,61
Excl. BTW:
