
calcActive())">
€ 0,29
Excl. BTW:
€ 0,24
€ 0,24
Excl. BTW:
€ 0,20
Excl. BTW:
Op voorraad Extern magazijn Niet op voorraad Niet op voorraad
Voorraadstatus ophalen...
- Número de artículo
- 51076077
- Gratis verzending bij besteding boven €150,- (excl. BTW)
- Klanten geven ons een 8,8 (188 beoordelingen)
- Kopersbescherming door Trusted Shops
- Achteraf betalen
- Niet goed, geld terug: 14 dagen retourgarantie
- Bezorging bij u thuis
Aanbieding!
16% Korting
Omschrijving / Zeskantmoer 3/8"x1,25 DIN 934 UNF Staal 8.8 Gegalvaniseerd
Deze zeskantmoer 3/8"x1,25 DIN 934 UNF is gemaakt van staal kwaliteit 8.8. De moer heeft een fijne draad met een spoed van 1,25 mm en 24 draden per inch. De sleutelmaat is 14,3 mm. De moer is gegalvaniseerd voor een goede bescherming tegen roest. Dit maakt haar geschikt voor gebruik in machines, werktuigen en andere stevige verbindingen. De treksterkte van 800 N/mm² geeft een sterke grip in combinatie met bouten van gelijke sterkteklasse. De moer heeft geen borgfunctie, wat montage eenvoudig houdt en hergebruik mogelijk maakt bij onderhoud of vervanging.
Meer informatie
| Type | Zeskantmoer |
|---|---|
| Draaddiameter (mm) | 9,53 (3/8") |
| Spoed | 1,25 |
| Sleutelmaat | 14,3 |
| Borgmoer | Nee |
| Draadsoort | UNF |
| Treksterkte (N/mm²) | 800 |
| ISO nr. | 4032 |
| Draad | 3/8" |
| Kwaliteitsklasse | 8,8 |
| Material | Staal |
| DIN | 934 |
| Oppervlakte | Gegalvaniseerd |
| A (mm) | 8,3 |
| Ø d (inch) | 3/8" |
| Aantal draden per inch | 24 |
Andere producten die mogelijk iets voor u zijn!
Schrijf uw eigen review
€ 0,29
Excl. BTW:
€ 0,24
€ 0,24
Excl. BTW:
€ 0,20
Excl. BTW:
