
calcActive())">
173,81 €
HT:
144,84 €
147,73 €
HT:
123,11 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51020941
- Frais d'expédition réduits
- Les clients nous donnent un 8,9 (223 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Hazet opsteekringsleutel 34 mm, 1100 Nm
De Hazet opsteekringsleutel van 34 mm is een krachtige tool met een maximaal draaimoment van 1100 Nm, waardoor zelfs de meest vastgedraaide moeren geen probleem vormen. De verchroomde afwerking zorgt voor duurzaamheid en een professionele uitstraling. Met een lengte van 135 mm en een kopbreedte van 56 mm is deze sleutel perfect voor precisiewerk. De ronde houder met een diameter van 21/26 mm zorgt voor een stevige grip tijdens het gebruik. Voeg deze opsteekringsleutel toe aan je gereedschapscollectie voor efficiënt en betrouwbaar werk.
Caractéristiques
| Marque | Hazet |
|---|---|
| Aandrijving | Ronde houder ∅ 21 / 26 mm |
| Draaimoment max. bij vastdraaien (Nm) | 1100 Nm |
| Oppervlakte | Verchroomd |
| Lengte | 135 mm |
| Sleutelwijdte | 34 |
| Sleutelwijdte (s1) | 34 mm |
| Diameter | 56 mm |
| Steekmaat van het afstelgereedschap I2 | 70 mm |
| Kopbreedte b | 56 mm |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
173,81 €
HT:
144,84 €
147,73 €
HT:
123,11 €
HT:
