
calcActive())">
297,74 €
HT:
248,12 €
253,08 €
HT:
210,90 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51021027
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,9 (223 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Hazet Momentsleutel 2-12 Nm DIN EN ISO 6789-2:2017
De Hazet Momentsleutel 2-12 Nm DIN EN ISO 6789-2:2017 is een krachtige tool die precisie en betrouwbaarheid biedt voor al je schroefwerk. Met een draaimoment van 2 tot 12 Nm en een nauwkeurigheid van ± 2% is deze momentsleutel perfect voor zowel rechtse als linkse schroefdraden. Het korte ontwerp en de universeel toepasbare houder maken hem handig in gebruik. Gemaakt in Duitsland, voldoet deze sleutel aan de hoogste normen voor industriële serieproductie. Stel eenvoudig de gewenste draaimomentwaarde in en werk efficiënt en nauwkeurig. Met kalibratiecertificaat en serienummer voor gegarandeerde kwaliteit. Een must-have voor elke professional die op zoek is naar topkwaliteit gereedschap.
Caractéristiques
| Marque | Hazet |
|---|---|
| Lengte (mm) | 125 |
| Technische gegevens | • Bijzonder handig dankzij het korte ontwerp • Universeel toepasbaar dankzij houder voor insteekgereedschap • Nauwkeurigheid ± 2% (6391-10: 6%) van de ingestelde waarde (in bedieningsrichting), te gebruiken voor rechtse en linkse schroefdraad door draaien van het insteekgereedschap • Insteekverbinding, voor opname van insteekgereedschappen • Vaste instelbare waarde • Bijzonder geschikt voor gebruik in industriële serieproductie • Stel de gewenste draaimomentwaarde in met combinatiesleutel 6399 (6243312) in combinatie met het HAZET-testapparaat 7901 E, 7902 E, 7903 E of een ander geschikt apparaat • Alle sleutels van deze serie (HAZET 6391-6392) zijn zonder instelschaal en signaalknop • Met kalibratiecertificaat en serienummer • Made In Germany • Effectieve lengte van de momentsleutel min.-max. l1mm: 121.00 – 121.00 Nm • Niet meer terugdraaien: met de HAZET-momentsleutels van de 5000- en 6000-serie hebben langdurige duurtests aangetoond dat terugdraaien naar de kleinste schaalwaarde niet langer nodig is. |
| Draaimoment (Nm) | 2 – 12 |
| Norm | DIN EN ISO 6789-2:2017 |
| Draaimoment max. bij vastdraaien (Nm) | 12 |
| Uitgang | Vierkant: 9 x 12 mm |
| Draaimoment min. Nm | 2 |
| Tolerantie | 2 % |
| Kopbreedte b | 22 mm |
| Kopdikte a | 17 mm |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
297,74 €
HT:
248,12 €
253,08 €
HT:
210,90 €
HT:
