
calcActive())">
235,62 €
HT:
196,35 €
200,28 €
HT:
166,90 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51021035
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,9 (223 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Hazet Momentsleutel 15-85 Nm DIN EN ISO 6789-2:2017
De Hazet Momentsleutel 15-85 Nm DIN EN ISO 6789-2:2017 is dé betrouwbare partner voor nauwkeurig vastdraaien in zowel rechtse als linkse schroefdraad. Met een precisie van ± 2% en een instelbereik van 15 tot 85 Nm is deze momentsleutel ideaal voor industriële serieproductie. De instelbare waarde is vast en eenvoudig aan te passen met de combinatiesleutel 6399 en het HAZET-testapparaat. Gemaakt in Duitsland, met een effectieve lengte van 306 mm en een vierkante uitgang van 9 x 12 mm. Geleverd met kalibratiecertificaat en serienummer. Met de HAZET 6300 CT-serie ben je verzekerd van topkwaliteit en precisie bij elke klus.
Caractéristiques
| Marque | Hazet |
|---|---|
| Lengte (mm) | 315 |
| Technische gegevens | • Nauwkeurigheid ± 2% (6391-10: 6%) van de ingestelde waarde (in bedieningsrichting), te gebruiken voor rechtse en linkse schroefdraad door draaien van het insteekgereedschap • Insteekverbinding, voor opname van insteekgereedschappen • Vaste instelbare waarde • Bijzonder geschikt voor gebruik in industriële serieproductie • Stel de gewenste draaimomentwaarde in met combinatiesleutel 6399 (6243312) in combinatie met het HAZET-testapparaat 7901 E, 7902 E, 7903 E of een ander geschikt apparaat • Alle sleutels van deze serie (HAZET 6391-6392) zijn zonder instelschaal en signaalknop • Met kalibratiecertificaat en serienummer • Made In Germany • Effectieve lengte van de momentsleutel min.-max. l1mm: 306.00 – 306.00 Nm • Niet meer terugdraaien: met de HAZET-momentsleutels van de 5000- en 6000-serie hebben langdurige duurtests aangetoond dat terugdraaien naar de kleinste schaalwaarde niet langer nodig is. |
| Draaimoment (Nm) | 15 – 85 |
| Norm | DIN EN ISO 6789-2:2017 |
| Draaimoment max. bij vastdraaien (Nm) | 85 |
| Uitgang | Vierkant: 9 x 12 mm |
| Draaimoment min. Nm | 15 |
| Tolerantie | 2 % |
| Kopbreedte b | 22 mm |
| Kopdikte a | 17 mm |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
235,62 €
HT:
196,35 €
200,28 €
HT:
166,90 €
HT:
