
calcActive())">
246,49 €
HT:
205,41 €
209,52 €
HT:
174,60 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51021030
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,9 (223 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Hazet Momentsleutel 15-35 Nm DIN EN ISO 6789-2:2017
De Hazet Momentsleutel 15-35 Nm DIN EN ISO 6789-2:2017 is dé tool voor nauwkeurigheid en betrouwbaarheid in industriële serieproductie. Met een draaimoment van 15 – 35 Nm en een tolerantie van slechts 2%, voldoet deze momentsleutel aan de hoogste normen. De instelbare waarde en vaste verbinding maken zowel rechtse als linkse schroefdraad een fluitje van een cent. Gemaakt in Duitsland, met een effectieve lengte van 173.00 – 173.00 Nm, is deze momentsleutel een must-have voor professionals. Kalibratiecertificaat en serienummer inbegrepen voor optimale prestaties. Upgrade je gereedschapscollectie met de Hazet Momentsleutel en ervaar Duitse kwaliteit op zijn best.
Caractéristiques
| Marque | Hazet |
|---|---|
| Lengte (mm) | 180 |
| Technische gegevens | • Nauwkeurigheid ± 2% (6391-10: 6%) van de ingestelde waarde (in bedieningsrichting), te gebruiken voor rechtse en linkse schroefdraad door draaien van het insteekgereedschap • Insteekverbinding, voor opname van insteekgereedschappen • Vaste instelbare waarde • Bijzonder geschikt voor gebruik in industriële serieproductie • Stel de gewenste draaimomentwaarde in met combinatiesleutel 6399 (6243312) in combinatie met het HAZET-testapparaat 7901 E, 7902 E, 7903 E of een ander geschikt apparaat • Alle sleutels van deze serie (HAZET 6391-6392) zijn zonder instelschaal en signaalknop • Met kalibratiecertificaat en serienummer • Made In Germany • Effectieve lengte van de momentsleutel min.-max. l1mm: 173.00 – 173.00 Nm • Niet meer terugdraaien: met de HAZET-momentsleutels van de 5000- en 6000-serie hebben langdurige duurtests aangetoond dat terugdraaien naar de kleinste schaalwaarde niet langer nodig is. |
| Draaimoment (Nm) | 15 – 35 |
| Norm | DIN EN ISO 6789-2:2017 |
| Draaimoment max. bij vastdraaien (Nm) | 35 |
| Uitgang | Vierkant: 9 x 12 mm |
| Draaimoment min. Nm | 15 |
| Tolerantie | 2 % |
| Kopbreedte b | 22 mm |
| Kopdikte a | 17 mm |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
246,49 €
HT:
205,41 €
209,52 €
HT:
174,60 €
HT:
