
calcActive())">
2 071,74 €
HT:
1 726,45 €
1 760,98 €
HT:
1 467,48 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51029059
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,8 (230 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Annovi Reverberi Plunjer membraanpomp AR 1064 AP C/SP (NBR)
Op zoek naar een betrouwbare en efficiënte plunjer membraanpomp voor jouw landbouwtoepassingen? De Annovi Reverberi AR 1064 AP C/SP (NBR) is precies wat je nodig hebt. Met een maximale druk van 50 bar en een indrukwekkende opbrengst van 108,5 liter per minuut, levert deze pomp topprestaties. De pomp heeft een inkomende as van M 1 3/8" met 6 splines en een aansluiting aan de doorgaande aandrijfzijde van F Ø: 38 mm met 6-gaats flensaansluiting. Met een toerental van 550 omw/min is deze pomp ideaal voor diverse landbouwtoepassingen. De AR 1064 AP C/SP is uitgevoerd in NBR en wordt geleverd met referentienummer 32116. Betrouwbaarheid en kwaliteit gegarandeerd!
Caractéristiques
| Marque | Annovi Reverberi |
|---|---|
| Ingaande as | M 1 3/8" 6 splines |
| Aansluiting aan de doorgaande aandrijfzijde | F Ø: 38 mm met 6-gaats flensaansluiting |
| Druk (bar) | 50 |
| Max. opbrengst (l/min.) | 108,5 |
| Toerental (omw./min.) | 550 |
| Druk-Ø (mm) | 3/4" |
| Zuig-Ø (mm) | 40 |
| Uitvoering | AR 1064 AP C/SP, NBR, met doorgaande F Ø: 38 mm met 6-gaats flensaansluiting |
| Referentienr. | 32116 |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
2 071,74 €
HT:
1 726,45 €
1 760,98 €
HT:
1 467,48 €
HT:
