
calcActive())">
2 587,20 €
HT:
2 156,00 €
2 199,12 €
HT:
1 832,60 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51029106
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,9 (223 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Comet Kolbenmembranpumpe APS 141 NBR - Max. opbrengst: 169 l/min.
Op zoek naar een krachtige en betrouwbare membraanpomp voor jouw landbouwtoepassingen? De Comet Kolbenmembranpumpe APS 141 NBR is precies wat je nodig hebt. Met een indrukwekkende maximale opbrengst van 169 liter per minuut en een druk van 50 bar, levert deze pomp topprestaties. De in- en uitgaande as hebben beide een M 1 3/8" 6 tanden aansluiting, wat zorgt voor een stevige bevestiging. Met een toerental van 550 omw/min en een zuig-Ø van 45 mm, is deze pomp efficiënt en effectief in gebruik. De uitvoering APS 141 NBR zorgt voor duurzaamheid en betrouwbaarheid. Upgrade jouw landbouwuitrusting met deze hoogwaardige membraanpomp en ervaar zelf de voordelen van Comet technologie.
Caractéristiques
| Marque | Comet |
|---|---|
| Ingaande as | M 1 3/8" 6 Zähne |
| Aansluiting aan de doorgaande aandrijfzijde | M 1 3/8" 6 Zähne |
| Druk (bar) | 50 |
| Max. opbrengst (l/min.) | 169 |
| Toerental (omw./min.) | 550 |
| Druk-Ø (mm) | 2 x 10 1 x G 3/4" F |
| Zuig-Ø (mm) | 45 |
| Uitvoering | APS 141 NBR, mit Durchtrieb M 1 3/8" 6 Zähne |
| Referentienr. | 30018-00002, 6096000500 |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
2 587,20 €
HT:
2 156,00 €
2 199,12 €
HT:
1 832,60 €
HT:
