
calcActive())">
2,47 €
HT:
2,06 €
2,10 €
HT:
1,75 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51030564
- Frais d'expédition réduits
- Les clients nous donnent un 8,9 (223 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Bocht 90°, IG 1/2" x AG 1/2", PP, 35mm x 33,5mm
Op zoek naar een stevige bocht voor jouw beregeningssysteem? Dan is deze Bocht 90°, IG 1/2" x AG 1/2", gemaakt van hoogwaardig PP-materiaal, precies wat je nodig hebt. Met een afmeting van 35mm x 33,5mm past deze bocht perfect in jouw beregeningstechniek setup. De 90° hoek zorgt voor een soepele bocht in de leidingen, terwijl de 1/2" binnen- en buitendraad eenvoudige installatie mogelijk maakt. Duurzaam, betrouwbaar en gemakkelijk te gebruiken - deze bocht is een essentieel onderdeel voor een efficiënt beregeningssysteem.
Caractéristiques
| Matériel | PP |
|---|---|
| Binnendraad (inch) | 1/2" |
| Buitendraad (inch) | 1/2" |
| Hoek (graden) | 90° |
| M (inch) | 1/2" |
| A (mm) | 35 |
| B (mm) | 33,5 |
| H (mm) | 21 |
| H1 (mm) | 18 |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
2,47 €
HT:
2,06 €
2,10 €
HT:
1,75 €
HT:
