
calcActive())">
4 256,47 €
HT:
3 547,06 €
3 618,00 €
HT:
3 015,00 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51032258
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,9 (223 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Battioni Pagani Vacuümpomp MEC (LONG LIFE)
Op zoek naar een krachtige vacuümpomp die lang meegaat? De Battioni Pagani Vacuümpomp MEC (LONG LIFE) is precies wat je nodig hebt. Met een capaciteit van 13845 l/min en een aansluiting van 100 mm, is deze pomp ideaal voor mestverwerking en biogastechniek. De MEC II 13500 MA LF SX D100 LONG LIFE uitvoering zorgt voor optimale prestaties en betrouwbaarheid. Met gedwongen smering en overdrukventiel van 2" ben je verzekerd van een efficiënte werking. Vul de compressorolie 21088898 GEB5 en het tandwielhuis met olie 210CLP460 GEB20 voor gebruik. Investeer in kwaliteit en kies voor de Battioni Pagani Vacuümpomp MEC (LONG LIFE) voor al je vacuümbehoeften.
Caractéristiques
| Marque | Battioni Pagani |
|---|---|
| Serie/model | MEC |
| Aandrijving | 1 3/8", 6 splines |
| Toerental (omw./min.) | 1000 |
| Draairichting | Links |
| Capaciteit (l/min.) | 13845 |
| Aansluiting (mm) | 100 |
| Technische gegevens | Voor in gebruikname dienen de compressorolie 21088898 GEB5 of 4055070200100 en het tandwielhuis te worden gevuld met olie 210CLP460 GEB20. |
| Uitvoering | MEC II 13500 MA LF SX D100 LONG LIFE |
| Smeersysteem | Gedwongen smering |
| Overdrukventiel | 2" |
| Onderdrukventiel | 1 1/2" |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
4 256,47 €
HT:
3 547,06 €
3 618,00 €
HT:
3 015,00 €
HT:
