
calcActive())">
1 144,24 €
HT:
953,53 €
972,60 €
HT:
810,50 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51032263
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,9 (223 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Battioni Pagani Vacuümpomp MEC 1260 l/min.
Op zoek naar een krachtige vacuümpomp voor jouw mestverwerkingssysteem? De Battioni Pagani Vacuümpomp MEC 1260 l/min is precies wat je nodig hebt. Met een capaciteit van 1260 liter per minuut en een aansluiting van 27 mm, levert deze pomp topprestaties. De MEC 1000 P LF DX D27 STD uitvoering zorgt voor efficiënte werking en dankzij het gedwongen smeringssysteem blijft de pomp soepel draaien. Met een cilindrische as van 22 mm en een rechtsdraaiende draairichting is deze vacuümpomp betrouwbaar en duurzaam. Voor optimale prestaties dien je de compressorolie 21088898 GEB5 of 4055070200100 en olie 210CLP460 GEB20 te gebruiken. Investeer in de Battioni Pagani Vacuümpomp MEC 1260 l/min en optimaliseer jouw mestverwerkingssysteem vandaag nog!
Caractéristiques
| Marque | Battioni Pagani |
|---|---|
| Serie/model | MEC |
| Aandrijving | Cilindrische as Ø: 22 mm |
| Draairichting | Rechts |
| Capaciteit (l/min.) | 1260 |
| Aansluiting (mm) | 27 |
| Technische gegevens | Voor in gebruikname dienen de compressorolie 21088898 GEB5 of 4055070200100 en het tandwielhuis te worden gevuld met olie 210CLP460 GEB20. |
| As-Ø (mm) | 22 |
| Uitvoering | MEC 1000 P LF DX D27 STD |
| Smeersysteem | Gedwongen smering |
| Overdrukventiel | 1 1/4" |
| Onderdrukventiel | 1 1/2" |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
1 144,24 €
HT:
953,53 €
972,60 €
HT:
810,50 €
HT:
