
calcActive())">
2 905,42 €
HT:
2 421,18 €
2 469,60 €
HT:
2 058,00 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51032288
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,8 (230 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Battioni Pagani Vacuümpomp MEC (LONG LIFE)
Op zoek naar een krachtige en duurzame vacuümpomp voor jouw mestverwerkingssysteem? De Battioni Pagani Vacuümpomp MEC (LONG LIFE) is precies wat je nodig hebt. Met een capaciteit van 9030 liter per minuut en een aansluiting van 80 mm, levert deze pomp topprestaties voor jouw bedrijf. De MEC II 9000 P LF DX D80 LONG LIFE uitvoering zorgt voor een efficiënte werking en dankzij het gedwongen smeersysteem en overdrukventiel van 2" ben je verzekerd van een lange levensduur. Vul de compressorolie en het tandwielhuis met de juiste olie voor gebruik. Kies voor kwaliteit en betrouwbaarheid met de Battioni Pagani Vacuümpomp MEC (LONG LIFE)!
Caractéristiques
| Marque | Battioni Pagani |
|---|---|
| Serie/model | MEC |
| Aandrijving | Cilindrische as Ø: 32 mm |
| Draairichting | Rechts |
| Capaciteit (l/min.) | 9030 |
| Aansluiting (mm) | 80 |
| Technische gegevens | Voor in gebruikname dienen de compressorolie 21088898 GEB5 of 4055070200100 en het tandwielhuis te worden gevuld met olie 210CLP460 GEB20. |
| As-Ø (mm) | 32 |
| Uitvoering | MEC II 9000 P LF DX D80 LONG LIFE |
| Smeersysteem | Gedwongen smering |
| Overdrukventiel | 2" |
| Onderdrukventiel | 1 1/2" |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
2 905,42 €
HT:
2 421,18 €
2 469,60 €
HT:
2 058,00 €
HT:
