
calcActive())">
3 924,00 €
HT:
3 270,00 €
3 335,40 €
HT:
2 779,50 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51032298
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,8 (230 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Battioni Pagani Vacuümpomp MEC (LONG LIFE)
Op zoek naar een krachtige vacuümpomp die lang meegaat? De Battioni Pagani Vacuümpomp MEC (LONG LIFE) is precies wat je nodig hebt. Met een capaciteit van 11137 liter per minuut en een aansluiting van 100 mm, is deze pomp ideaal voor mestverwerking en biogastechniek. De MEC II 11000 D LF SX D100 LONG LIFE uitvoering zorgt voor optimale prestaties en betrouwbaarheid. Dankzij het gedwongen smeringssysteem en de overdruk- en onderdrukventielen van respectievelijk 2" en 1 1/2", ben je verzekerd van een soepele werking. Vul de compressorolie en het tandwielhuis met de voorgeschreven olie voor gebruik. Kies voor kwaliteit en duurzaamheid met de Battioni Pagani Vacuümpomp MEC (LONG LIFE)!
Caractéristiques
| Marque | Battioni Pagani |
|---|---|
| Serie/model | MEC |
| Aandrijving | 1 3/8", 6 splines |
| Toerental (omw./min.) | 1000 |
| Draairichting | Links |
| Capaciteit (l/min.) | 11137 |
| Aansluiting (mm) | 100 |
| Technische gegevens | Voor in gebruikname dienen de compressorolie 21088898 GEB5 of 4055070200100 en het tandwielhuis te worden gevuld met olie 210CLP460 GEB20. |
| Uitvoering | MEC II 11000 D LF SX D100 LONG LIFE |
| Smeersysteem | Gedwongen smering |
| Overdrukventiel | 2" |
| Onderdrukventiel | 1 1/2" |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
3 924,00 €
HT:
3 270,00 €
3 335,40 €
HT:
2 779,50 €
HT:
