
calcActive())">
1 317,14 €
HT:
1 097,62 €
1 119,58 €
HT:
932,98 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51034091
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,8 (230 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / MZ Mestafsluiter Art.0091/560, 6" - Hydraulisch dubbelwerkend, NW 150mm
De MZ Mestafsluiter Art.0091/560, 6" is dé oplossing voor efficiënte mestafsluiting in jouw landbouwbedrijf. Met hydraulische dubbelwerkende schuifbediening en een NW van 150mm (6 inch) is deze mestafsluiter perfect voor jouw behoeften. De flens naar flens aansluitwijze zorgt voor een naadloze installatie. Met een max. werkdruk van 10 bar en een temperatuurbereik van -15°C tot +80°C, is deze mestafsluiter betrouwbaar in alle omstandigheden. De uitvoering met afvoer maakt het onderhoud eenvoudig. Kies voor kwaliteit, kies voor de MZ Mestafsluiter Art.0091/560, 6".
Caractéristiques
| Marque | Mz |
|---|---|
| Schuifbediening | Hydraulisch dubbelwerkend |
| Aansluitwijze | Flens → flens |
| NW (mm) | 150 |
| NW (inch) | 6" |
| Max. werkdruk (bar) | 10 |
| Temperatuurbereik (°C) | -15°C → +80°C |
| Type schuif | Mestafsluiter |
| L (mm) | 140 |
| A (mm) | 350 |
| H (mm) | 160 |
| I1 (mm) | 150 |
| I2 (mm) | 240 |
| Referentienr. | ARZO0091150560 |
| I (mm) | 240 |
| H (mm) | 395 |
| Uitvoering | 6" met afvoer Art. 0091/560 |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
1 317,14 €
HT:
1 097,62 €
1 119,58 €
HT:
932,98 €
HT:
