
calcActive())">
941,16 €
HT:
784,30 €
799,98 €
HT:
666,65 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51034350
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,8 (230 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / MZ Mestschuifafsluiter art. 0100/0551, 6", Hydraulisch, NW 150mm
De MZ Mestschuifafsluiter art. 0100/0551, 6", is een krachtige hydraulische afsluiter met een NW van 150mm. Deze dubbelwerkende afsluiter is ideaal voor het regelen van meststromen met een maximale werkdruk van 10 bar. De vernieuwde structuur en mof zorgen voor een verbeterde afdichting, waardoor alleen de individuele afdichting vervangen hoeft te worden bij slijtage. Met een temperatuurbereik van -15°C tot +80°C is deze afsluiter duurzaam en betrouwbaar. Upgrade uw mestverwerkingssysteem met deze hoogwaardige afsluiter voor efficiënte controle en optimale prestaties.
Caractéristiques
| Marque | Mz |
|---|---|
| Schuifbediening | Hydraulisch dubbelwerkend |
| Aansluitwijze | Flens → flens |
| NW (mm) | 150 |
| NW (inch) | 6" |
| Max. werkdruk (bar) | 10 |
| Temperatuurbereik (°C) | -15°C → +80°C |
| Type schuif | Afsluiter |
| L (mm) | 60 |
| A (mm) | 90 |
| B (mm) | 501 |
| C (mm) | 130 |
| D (mm) | 150 |
| D1 (mm) | M12 |
| D2 (mm) | M20 |
| E (mm) | 221 |
| H (mm) | 458 |
| Referentienr. | ARZO0100150551 |
| F (mm) | 10,5 |
| H (mm) | 713 |
| L1 (mm) | 150 |
| L2 (mm) | 240 |
| Uitvoering | 6", met dubbelwerkende hydrauliekcilinder art. 0551 |
| Extra informatie | De nieuwe uitvoering heeft een sterkere lichaamsstructuur en een nieuwe mof, waarvoor geen roestvrijstalen ring nodig is om de afdichting te bevestigen. Dit betekent dat de gehele huls niet meer vervangen hoeft te worden als de afdichting versleten is. U hoeft alleen de individuele afdichting te vervangen. De nieuwe mof is niet uitwisselbaar met de oude mof. Onderdelen voor de oude uitvoering blijven leverbaar. |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
941,16 €
HT:
784,30 €
799,98 €
HT:
666,65 €
HT:
