
calcActive())">
921,32 €
HT:
767,77 €
783,12 €
HT:
652,60 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51034151
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,8 (230 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / RIV Mestschuifafsluiter Gladio 6" - Flens → flens, NW 150mm, Max. werkdruk 10 bar
De RIV Mestschuifafsluiter Gladio 6" is de perfecte oplossing voor het reguleren van meststromen met een maximale werkdruk van 10 bar. Met een NW van 150mm en een flens-aansluiting is deze afsluiter betrouwbaar en duurzaam. De afmetingen van 6" zorgen voor een efficiënte mestverwerking. De afsluiter is ontworpen met een temperatuurbereik van -20°C tot +90°C, waardoor hij geschikt is voor diverse omgevingen. Met zijn stevige constructie en eenvoudige bediening is de RIV Mestschuifafsluiter Gladio 6" een essentieel onderdeel voor elke mestverwerkingsinstallatie.
Caractéristiques
| Marque | Riv |
|---|---|
| Schuifbediening | Zonder |
| Aansluitwijze | Flens → flens |
| NW (mm) | 150 |
| NW (inch) | 6" |
| Max. werkdruk (bar) | 10 |
| Temperatuurbereik (°C) | -20°C → +90°C |
| Type schuif | Afsluiter |
| Ø (mm) | 150 |
| A (mm) | 150 |
| Afmetingen | 6" |
| D1 (mm) | 240 |
| H (mm) | 525 |
| H1 (mm) | 411 |
| S (mm) | 60 |
| H2 (mm) | 110 |
| F (mm) | M12 |
| H (mm) | 671 |
| G (mm) | M20 |
| Uitvoering | 6" |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
921,32 €
HT:
767,77 €
783,12 €
HT:
652,60 €
HT:
