
calcActive())">
1 159,34 €
HT:
966,12 €
985,44 €
HT:
821,20 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51034148
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,8 (230 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / MZ Mestafsluiter Art.0102, 8" - Handwiel, Flens → flens, NW 200mm
De MZ Mestafsluiter Art.0102 is dé oplossing voor efficiënte mestafsluiting in jouw landbouwbedrijf. Met een diameter van 8 inch (NW 200mm) en handwielbediening is deze mestafsluiter perfect voor nauwkeurige controle. De flens naar flens aansluiting zorgt voor een stevige bevestiging. Met een temperatuurbereik van -15°C tot +80°C is deze mestafsluiter geschikt voor diverse omgevingen. De compacte afmetingen van L: 60mm, B: 250mm, C: 156mm en D: 200mm maken installatie eenvoudig. Bestel de MZ Mestafsluiter Art.0102 vandaag nog en optimaliseer jouw mestverwerkingssysteem!
Caractéristiques
| Marque | Mz |
|---|---|
| Schuifbediening | Handwiel |
| Aansluitwijze | Flens → flens |
| NW (mm) | 200 |
| NW (inch) | 8" |
| Temperatuurbereik (°C) | -15°C → +80°C |
| Type schuif | Mestafsluiter |
| L (mm) | 60 |
| B (mm) | 250 |
| C (mm) | 156 |
| D (mm) | 200 |
| D1 (mm) | M12 |
| D2 (mm) | M20 |
| Referentienr. | ARZO0102200000 |
| H (mm) | 588 |
| L1 (mm) | 180 |
| L2 (mm) | 295 |
| Uitvoering | 8" |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
1 159,34 €
HT:
966,12 €
985,44 €
HT:
821,20 €
HT:
