
calcActive())">
911,40 €
HT:
759,50 €
774,70 €
HT:
645,58 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51034353
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,8 (230 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / MZ Mestafsluiter Art.0100, 6" (met hendelset)
De MZ Mestafsluiter Art.0100, 6" (met hendelset) is dé oplossing voor een efficiënte mestafsluiting. Met een NW van 150 mm (6"), een werkdruk tot 10 bar en een temperatuurbereik van -15°C tot +80°C, is deze mestafsluiter betrouwbaar in elke situatie. De vernieuwde uitvoering heeft een robuuste lichaamsstructuur en een verbeterde mof, waardoor het vervangen van afdichtingen eenvoudiger is dan ooit. Geen gedoe meer met roestvrijstalen ringen, enkel de individuele afdichting hoeft vervangen te worden. Met de MZ Mestafsluiter bent u verzekerd van duurzaamheid en gemak. Bestel vandaag nog en ervaar het zelf!
Caractéristiques
| Marque | Mz |
|---|---|
| Schuifbediening | Handhendel |
| Aansluitwijze | Flens → flens |
| NW (mm) | 150 |
| NW (inch) | 6" |
| Max. werkdruk (bar) | 10 |
| Temperatuurbereik (°C) | -15°C → +80°C |
| Type schuif | Mestafsluiter |
| L (mm) | 60 |
| A (mm) | 63 |
| B (mm) | 415 |
| C (mm) | 130 |
| D (mm) | 150 |
| D1 (mm) | M12 |
| D2 (mm) | M20 |
| E (mm) | 221 |
| H (mm) | 108 |
| Referentienr. | ARZO0100150933 |
| F (mm) | 10,5 |
| H (mm) | 523 |
| L1 (mm) | 150 |
| L2 (mm) | 240 |
| Uitvoering | 6", met hendelset |
| Extra informatie | De nieuwe uitvoering heeft een sterkere lichaamsstructuur en een nieuwe mof, waarvoor geen roestvrijstalen ring nodig is om de afdichting te bevestigen. Dit betekent dat de gehele huls niet meer vervangen hoeft te worden als de afdichting versleten is. U hoeft alleen de individuele afdichting te vervangen. De nieuwe mof is niet uitwisselbaar met de oude mof. Onderdelen voor de oude uitvoering blijven leverbaar. |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
911,40 €
HT:
759,50 €
774,70 €
HT:
645,58 €
HT:
