
calcActive())">
14,87 €
HT:
12,39 €
12,64 €
HT:
10,53 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51075184
- Frais d'expédition réduits
- Les clients nous donnent un 8,8 (230 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Zeskantbout DIN 931 staal 8.8 zwart 3/4" UNF 3"
Deze zeskantbout DIN 931 van staal 8.8 is sterk en betrouwbaar voor vele toepassingen in industrie en werkplaats. De bout heeft een zwarte afwerking die extra bescherming geeft tegen slijtage. De schroefdraad is UNF met maat 3/4" en een lengte van 3 inch. De zeskantkop zorgt voor een goede grip bij monteren en losdraaien. Met een treksterkte van 800 N/mm² biedt deze bout hoge stevigheid bij verbindingen onder belasting. Geschikt voor gebruik met moeren en ringen van dezelfde draadmaat. Deze uitvoering voldoet aan ISO 4014 en is handig bij onderhoud, machinebouw en reparatie.
Caractéristiques
| Kophoogte (mm) | 11,90 |
|---|---|
| Type | Zeskantbouten |
| Draaddiameter (mm) | 19,05 (3/4") |
| Draadsoort | UNF |
| Treksterkte (N/mm²) | 800 |
| Kopvorm | Zeskantkop |
| ISO nr. | 4014 |
| Draad | 3/4" |
| Kwaliteitsklasse | 8,8 |
| Longueur (mm) |
|
| Matériel | Staal |
| DIN | 931 |
| Oppervlakte | Zwart |
| L (inch) | 3 |
| Ø d (inch) | 3/4" |
| B (mm) | 44,45 |
| S (inch) | 11/8 |
| Aantal draden per inch | 16 |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
14,87 €
HT:
12,39 €
12,64 €
HT:
10,53 €
HT:
