
calcActive())">
1,98 €
HT:
1,65 €
1,68 €
HT:
1,40 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51073552
- Frais d'expédition réduits
- Les clients nous donnent un 8,8 (230 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Zeskantbout DIN 931 staal 8.8 UNF 3/8"x1½" zwart
Deze zeskantbout DIN 931 van staal 8.8 heeft fijne UNF-draad 3/8"x1½" en een zwarte afwerking. De bout combineert sterke trekkracht met een nette, strakke vorm. Met een treksterkte van 800 N/mm² is hij geschikt voor stevige verbindingen in machines, staalconstructies of reparaties. De zeskantkop maakt vastdraaien eenvoudig met een sleutel. De bout heeft een draadlengte van 25 mm en 24 draden per inch. Gemaakt van staal met kwaliteitsklasse 8.8 en voorzien van ISO 4014 normering, biedt hij betrouwbaarheid en maatvastheid voor industrieel en werkplaatsgebruik.
Caractéristiques
| Kophoogte (mm) | 5,95 |
|---|---|
| Type | Zeskantbouten |
| Draaddiameter (mm) | 9,53 (3/8") |
| Draadsoort | UNF |
| Treksterkte (N/mm²) | 800 |
| Kopvorm | Zeskantkop |
| ISO nr. | 4014 |
| Draad | 3/8" |
| Kwaliteitsklasse | 8,8 |
| Longueur (mm) |
|
| Matériel | Staal |
| DIN | 931 |
| Oppervlakte | Zwart |
| L (inch) | 1 1/2 |
| Ø d (inch) | 3/8" |
| S (mm) | 0,56 |
| B (mm) | 25 |
| S (inch) | 9/16 |
| Aantal draden per inch | 24 |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
1,98 €
HT:
1,65 €
1,68 €
HT:
1,40 €
HT:
