
calcActive())">
1,16 €
HT:
0,97 €
0,98 €
HT:
0,82 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51073030
- Frais d'expédition réduits
- Les clients nous donnent un 8,8 (230 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Zeskantbout DIN 931 staal 8.8 UNF 5/16"x1¼" zwart
Deze zeskantbout DIN 931 is gemaakt van sterk staal in kwaliteitsklasse 8.8. De bout heeft een fijne UNF-draad met maat 5/16" en een lengte van 1¼ inch. De kop heeft een zeskantvorm die goed grip geeft bij vast- en losdraaien. De zwarte afwerking beschermt tegen slijtage en geeft een nette uitstraling. De bout heeft een treksterkte van 800 N/mm² en is geschikt voor stevige verbindingen in machines, metalen constructies en voertuigen. Door de gedeeltelijke schacht is de bout ideaal voor verbindingen waarbij de krachten goed verdeeld moeten worden.
Caractéristiques
| Kophoogte (mm) | 5,16 |
|---|---|
| Type | Zeskantbouten |
| Draaddiameter (mm) | 7,94 (5/16") |
| Draadsoort | UNF |
| Treksterkte (N/mm²) | 800 |
| Kopvorm | Zeskantkop |
| ISO nr. | 4014 |
| Draad | 5/16" |
| Kwaliteitsklasse | 8,8 |
| Longueur (mm) |
|
| Matériel | Staal |
| DIN | 931 |
| Oppervlakte | Zwart |
| L (inch) | 1 1/4 |
| Ø d (inch) | 5/16" |
| S (mm) | 0,5 |
| B (mm) | 22 |
| S (inch) | 1/2 |
| Aantal draden per inch | 24 |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
1,16 €
HT:
0,97 €
0,98 €
HT:
0,82 €
HT:
