
calcActive())">
0,59 €
HT:
0,49 €
0,50 €
HT:
0,42 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51073025
- Frais d'expédition réduits
- Les clients nous donnent un 8,8 (230 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Zeskantbout DIN 931 Verzinkt Staal 8.8 UNC 5/16"x1½
De zeskantbout DIN 931 van verzinkt staal 8.8 met UNC-draad 5/16"x1½ is sterk en goed bestand tegen roest. De verzinking beschermt het staal tegen vocht en vuil, wat de levensduur verlengt. Deze bout heeft een zeskantkop die stevig vastgedraaid kan worden met sleutelmaat 1/2 inch. De draad is grof (UNC) met 18 draden per inch en zorgt voor een stevige grip in metaal. Door de treksterkte van 800 N/mm² is de bout geschikt voor zware verbindingen. Met een lengte van 38 mm en draaddiepte van 22 mm voldoet hij aan DIN 931 en ISO 4014 normen, wat past binnen veeleisende montageklussen in werkplaats en industrie.
Caractéristiques
| Kophoogte (mm) | 5,15 |
|---|---|
| Type | Zeskantbouten |
| Draaddiameter (mm) | 7,94 (5/16") |
| Draadsoort | UNC |
| Treksterkte (N/mm²) | 800 |
| Kopvorm | Zeskantkop |
| ISO nr. | 4014 |
| Draad | 5/16" |
| Kwaliteitsklasse | 8,8 |
| Longueur (mm) |
|
| Matériel | Staal |
| DIN | 931 |
| Oppervlakte | Verzinkt |
| L (inch) | 1 1/2 |
| Ø d (inch) | 5/16" |
| B (mm) | 22 |
| S (inch) | 1/2" |
| Aantal draden per inch | 18 |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
0,59 €
HT:
0,49 €
0,50 €
HT:
0,42 €
HT:
