
calcActive())">
3,46 €
HT:
2,88 €
2,94 €
HT:
2,45 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51074006
- Frais d'expédition réduits
- Les clients nous donnent un 8,8 (230 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Zeskantbout DIN 931 staal 8.8 UNF 7/16"x1¾" zwart
De zeskantbout DIN 931 staal 8.8 UNF 7/16"x1¾" zwart is een sterke bout voor vastzetten van metalen delen. Gemaakt van staal met kwaliteitsklasse 8.8, geschikt voor toepassingen waar stevige verbinding nodig is. De fijne UNF draad van 7/16" zorgt voor nauwkeurige passing. De bout heeft een zeskantkop van 5/8" voor goede grip bij het aandraaien. De lengte is 1¾", met een kophoogte van 7,1 mm. De zwarte afwerking beschermt tegen slijtage en geeft een nette uitstraling. Geschikt voor gebruik in industrie, werkplaats en machinebouw waar hoge treksterkte van 800 N/mm² gewenst is.
Caractéristiques
| Kophoogte (mm) | 7,1 |
|---|---|
| Type | Zeskantbouten |
| Draaddiameter (mm) | 11,11 (7/16") |
| Draadsoort | UNF |
| Treksterkte (N/mm²) | 800 |
| Kopvorm | Zeskantkop |
| ISO nr. | 4014 |
| Draad | 7/16" |
| Kwaliteitsklasse | 8,8 |
| Longueur (mm) |
|
| Matériel | Staal |
| DIN | 931 |
| Oppervlakte | Zwart |
| L (inch) | 1 3/4 |
| Ø d (inch) | 7/16" |
| B (mm) | 29 |
| S (inch) | 5/8 |
| Aantal draden per inch | 20 |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
3,46 €
HT:
2,88 €
2,94 €
HT:
2,45 €
HT:
