
calcActive())">
3,46 €
HT:
2,88 €
2,94 €
HT:
2,45 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51074468
- Frais d'expédition réduits
- Les clients nous donnent un 8,8 (230 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Zeskantbout DIN 931 Staal 8.8 Verzinkt 1/2"x3½" UNC
Deze zeskantbout DIN 931 is gemaakt van sterk staal in klasse 8.8 en heeft een verzinkte laag die goed tegen roest beschermt. De bout heeft UNC-draad van 1/2 inch met 13 draden per inch. De lengte is 3½ inch (89 mm) en de schroefdraad loopt over 32 mm van de steel. De kop is zeskantig met een hoogte van 8,8 mm en een sleutelwijdte van 3/4 inch. Dankzij de treksterkte van 800 N/mm² is de bout geschikt voor stevige verbindingen in machines en constructies. De bout voldoet aan de ISO 4014 norm en biedt een betrouwbare bevestiging voor industrieel gebruik.
Caractéristiques
| Kophoogte (mm) | 8,8 |
|---|---|
| Type | Zeskantbouten |
| Draaddiameter (mm) | 12,7 (1/2") |
| Draadsoort | UNC |
| Treksterkte (N/mm²) | 800 |
| Kopvorm | Zeskantkop |
| ISO nr. | 4014 |
| Draad | 1/2" |
| Kwaliteitsklasse | 8,8 |
| Longueur (mm) |
|
| Matériel | Staal |
| DIN | 931 |
| Oppervlakte | Verzinkt |
| L (inch) | 3 1/2 |
| Ø d (inch) | 1/2" |
| B (mm) | 32 |
| S (inch) | 3/4" |
| Aantal draden per inch | 13 |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
3,46 €
HT:
2,88 €
2,94 €
HT:
2,45 €
HT:
