
calcActive())">
7,92 €
HT:
6,60 €
6,73 €
HT:
5,61 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51075181
- Frais d'expédition réduits
- Les clients nous donnent un 8,8 (230 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Zeskantbout DIN 931 Staal 8.8 UNC 3/4"x3½" Zwart
De zeskantbout DIN 931 3/4"x3½" is gemaakt van sterk staal in klasse 8.8. Deze bout heeft een UNC-draad met 10 gangen per inch en voldoet aan ISO 4014. De kop heeft een zeskantvorm met een hoogte van 12,56 mm, wat zorgt voor stevige grip bij het aandraaien. De bout heeft deels schroefdraad tot 45 mm en een totale lengte van 89 mm. Met een treksterkte van 800 N/mm² is hij geschikt voor stevige mechanische verbindingen. De zwarte oppervlakte laag biedt extra bescherming tegen slijtage en roest. Geschikt voor industriële toepassingen waar betrouwbare verbinding nodig is.
Caractéristiques
| Kophoogte (mm) | 12,56 |
|---|---|
| Type | Zeskantbouten |
| Draaddiameter (mm) | 19,05 (3/4") |
| Draadsoort | UNC |
| Treksterkte (N/mm²) | 800 |
| Kopvorm | Zeskantkop |
| ISO nr. | 4014 |
| Draad | 3/4" |
| Kwaliteitsklasse | 8,8 |
| Longueur (mm) |
|
| Matériel | Staal |
| DIN | 931 |
| Oppervlakte | Zwart |
| L (inch) | 3 1/2 |
| Ø d (inch) | 3/4" |
| B (mm) | 45 |
| Aantal draden per inch | 10 |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
7,92 €
HT:
6,60 €
6,73 €
HT:
5,61 €
HT:
