
calcActive())">
4,45 €
HT:
3,71 €
3,78 €
HT:
3,15 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51074473
- Frais d'expédition réduits
- Les clients nous donnent un 8,8 (230 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Zeskantbout DIN 931 staal 8.8 zwart 1/2"x3" UNF
Deze zeskantbout DIN 931 van staal 8.8 heeft een zwarte afwerking en is sterk en betrouwbaar voor diverse montageklussen. De bout heeft een diameter van 1/2 inch (12,7 mm) en een lengte van 3 inch. De draad is UNF met 20 draden per inch. De kop is zeskantig met een hoogte van 7,9 mm en een sleutelwijdte van 3/4 inch. De bout voldoet aan ISO 4014 en heeft een treksterkte van 800 N/mm². Geschikt voor stevige verbindingen in machines, constructies en werkplaatstoepassingen waar hoge kracht en nauwkeurigheid gevraagd zijn.
Caractéristiques
| Kophoogte (mm) | 7,9 |
|---|---|
| Type | Zeskantbouten |
| Draaddiameter (mm) | 12,7 (1/2") |
| Draadsoort | UNF |
| Treksterkte (N/mm²) | 800 |
| Kopvorm | Zeskantkop |
| ISO nr. | 4014 |
| Draad | 1/2" |
| Kwaliteitsklasse | 8,8 |
| Longueur (mm) |
|
| Matériel | Staal |
| DIN | 931 |
| Oppervlakte | Zwart |
| L (inch) | 3 |
| Ø d (inch) | 1/2" |
| B (mm) | 32 |
| S (inch) | 3/4 |
| Aantal draden per inch | 20 |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
4,45 €
HT:
3,71 €
3,78 €
HT:
3,15 €
HT:
