
calcActive())">
4,94 €
HT:
4,12 €
4,21 €
HT:
3,51 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51074711
- Frais d'expédition réduits
- Les clients nous donnent un 8,8 (230 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Zeskantbout DIN 931 5/8"x3" Staal 8.8 Zwart UNC
De zeskantbout DIN 931 5/8"x3" is een sterke bout van staal in kwaliteitsklasse 8.8. De bout heeft een gedeeltelijke draad met UNC-profiel en een maat van 5/8 inch bij 3 inch lengte. De kop heeft een zeskantvorm voor stevige grip bij het vastdraaien. De zwarte afwerking beschermt tegen slijtage en geeft een nette uitstraling. Met een treksterkte van 800 N/mm² is deze bout geschikt voor zware industriële toepassingen en werkplaatsen. De draadlengte is 38 mm en de kophoogte 10,23 mm. Betrouwbaar en robuust voor constructie, onderhoud en montagewerk.
Caractéristiques
| Kophoogte (mm) | 10,23 |
|---|---|
| Type | Zeskantbouten |
| Draaddiameter (mm) | 15,88 (5/8") |
| Draadsoort | UNC |
| Treksterkte (N/mm²) | 800 |
| Kopvorm | Zeskantkop |
| ISO nr. | 4014 |
| Draad | 5/8" |
| Kwaliteitsklasse | 8,8 |
| Longueur (mm) |
|
| Matériel | Staal |
| DIN | 931 |
| Oppervlakte | Zwart |
| L (inch) | 3 |
| Ø d (inch) | 5/16" |
| B (mm) | 38 |
| Aantal draden per inch | 11 |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
4,94 €
HT:
4,12 €
4,21 €
HT:
3,51 €
HT:
