
calcActive())">
5,94 €
HT:
4,95 €
5,05 €
HT:
4,21 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51074713
- Frais d'expédition réduits
- Les clients nous donnent un 8,8 (230 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Zeskantbout DIN 931 Staal 8.8 UNC 5/8"x3½ Zwart
De zeskantbout DIN 931 van staal 8.8 met UNC-draad 5/8"x3½" is sterk en betrouwbaar voor montage in zware constructies. De bout heeft een zeskantkop voor stevige grip bij het aandraaien. De treksterkte van 800 N/mm² zorgt voor een hoge belastbaarheid. Met een lengte van 89 mm en zwarte afwerking is de bout goed bestand tegen slijtage en roestvorming. Deze uitvoering met grove UNC-draad (11 draden per inch) is geschikt voor toepassingen waar snelle montage nodig is. De bout voldoet aan ISO 4014 en heeft een kophoogte van 10,23 mm en schroefdraadlengte van 38 mm.
Caractéristiques
| Kophoogte (mm) | 10,23 |
|---|---|
| Type | Zeskantbouten |
| Draaddiameter (mm) | 15,88 (5/8") |
| Draadsoort | UNC |
| Treksterkte (N/mm²) | 800 |
| Kopvorm | Zeskantkop |
| ISO nr. | 4014 |
| Draad | 5/8" |
| Kwaliteitsklasse | 8,8 |
| Longueur (mm) |
|
| Matériel | Staal |
| DIN | 931 |
| Oppervlakte | Zwart |
| L (inch) | 3 1/2 |
| Ø d (inch) | 5/16" |
| B (mm) | 38 |
| Aantal draden per inch | 11 |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
5,94 €
HT:
4,95 €
5,05 €
HT:
4,21 €
HT:
