
calcActive())">
1,98 €
HT:
1,65 €
1,68 €
HT:
1,40 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51073551
- Frais d'expédition réduits
- Les clients nous donnent un 8,8 (230 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Zeskantbout DIN 931 Verzinkt Staal 8.8 UNC 3/8"x3"
De zeskantbout DIN 931 verzinkt staal 8.8 UNC 3/8"x3" is een sterke bout voor montage in machines, staalconstructies en werkplaatsgebruik. De bout heeft een diameter van 9,53 mm en een lengte van 76 mm. De draad is 3/8" UNC met 16 draden per inch. De zeskantkop van 9/16" zorgt voor een stevige grip bij het aandraaien. Met een treksterkte van 800 N/mm² voldoet deze bout aan de eisen voor klasse 8.8. Het verzinkte staal geeft extra bescherming tegen roest. Dankzij de DIN 931 norm en ISO 4014 nummer past deze bout goed binnen standaard toepassingen in industrie en werkplaats.
Caractéristiques
| Kophoogte (mm) | 6,17 |
|---|---|
| Type | Zeskantbouten |
| Draaddiameter (mm) | 9,53 (3/8") |
| Draadsoort | UNC |
| Treksterkte (N/mm²) | 800 |
| Kopvorm | Zeskantkop |
| ISO nr. | 4014 |
| Draad | 3/8" |
| Kwaliteitsklasse | 8,8 |
| Longueur (mm) |
|
| Matériel | Staal |
| DIN | 931 |
| Oppervlakte | Verzinkt |
| L (inch) | 3 |
| Ø d (inch) | 3/8" |
| B (mm) | 25 |
| S (inch) | 9/16" |
| Aantal draden per inch | 16 |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
1,98 €
HT:
1,65 €
1,68 €
HT:
1,40 €
HT:
