
calcActive())">
2,96 €
HT:
2,47 €
2,52 €
HT:
2,10 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51074467
- Frais d'expédition réduits
- Les clients nous donnent un 8,8 (230 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Zeskantbout DIN 931 Verzinkt Staal 8.8 UNC 1/2"x3 1/4"
Deze zeskantbout DIN 931 van verzinkt staal is sterk en betrouwbaar voor montage van zware onderdelen. De bout heeft een draaddoorsnede van 1/2 inch (12,7 mm) en een lengte van 3 1/4 inch (83 mm). Met sterkteklasse 8.8 biedt hij een treksterkte tot 800 N/mm². De UNC-draad heeft 13 draden per inch en een deels getapt schroefdraad. De zeskantkop maakt aanhalen met sleutel of dop makkelijk. De verzinkte laag beschermt tegen roest en verlengt de levensduur. Geschikt voor gebruik in werkplaats, machines en constructies waar stevige verbinding nodig is. Voldoet aan ISO 4014.
Caractéristiques
| Kophoogte (mm) | 8,8 |
|---|---|
| Type | Zeskantbouten |
| Draaddiameter (mm) | 12,7 (1/2") |
| Draadsoort | UNC |
| Treksterkte (N/mm²) | 800 |
| Kopvorm | Zeskantkop |
| ISO nr. | 4014 |
| Draad | 1/2" |
| Kwaliteitsklasse | 8,8 |
| Longueur (mm) |
|
| Matériel | Staal |
| DIN | 931 |
| Oppervlakte | Verzinkt |
| L (inch) | 3 1/4 |
| Ø d (inch) | 1/2" |
| B (mm) | 32 |
| S (inch) | 3/4" |
| Aantal draden per inch | 13 |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
2,96 €
HT:
2,47 €
2,52 €
HT:
2,10 €
HT:
