
calcActive())">
552,40 €
HT:
460,33 €
469,54 €
HT:
391,28 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51080313
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,9 (223 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Weasler Aftakas AB6 1 3/8" 6 splines 1010mm Standaard uitvoering
De Weasler aftakas AB6 is een standaard uitvoering met een lengte van 1010 mm. Zowel aan de trekkerzijde als aan de werktuigzijde heeft de as een profiel van 1 3/8" met 6 splines. De kruisgrootte aan beide zijden is 30,2 x 91,5 mm. De aftakas maakt gebruik van het Italiaanse profiel P7/P9 en is voorzien van een treksluiting aan beide kanten. Deze uitvoering zorgt voor een sterke en stabiele verbinding tussen trekker en werktuig. De aftakas wordt geleverd met een gebruiksaanwijzing, zodat montage en onderhoud eenvoudig zijn uit te voeren.
Caractéristiques
| Marque | Weasler |
|---|---|
| Grootte | AB6 |
| Lz (mm) | 1010 |
| A (profiel) | 1 3/8", 6 spline |
| B (profiel) | 1 3/8", 6 spline |
| Profielbuissparing | P7/P9 |
| Kruisgrootte A-profiel (mm) | 30,2 x 91,5 |
| Kruisgrootte B-profiel (mm) | 30,2 x 91,5 |
| Sluitsysteem | Treksluiting / treksluiting |
| Uitvoering werktuigzijde | 1 3/8", 6 splines |
| Uitvoering trekkerzijde | 1 3/8", 6 splines |
| Profiel | Italiaans systeem |
| Type | Standaard uitvoering |
| Extra informatie | Gebruiksaanwijzing is bij de levering inbegrepen |
| Service center formulier | Klik hier |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
552,40 €
HT:
460,33 €
469,54 €
HT:
391,28 €
HT:
