
calcActive())">
2 170,91 €
HT:
1 809,09 €
1 845,28 €
HT:
1 537,73 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51080496
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,9 (223 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / BONDIOLI & PAVESI Aftakas (Grootte: G7, lengte: 1210 mm)
Deze BONDIOLI & PAVESI aftakas G7 heeft een lengte van 1210 mm en is geschikt voor zwaar werk. De as heeft aan beide kanten een groothoek van 80°, wat zorgt voor een soepele krachtoverdracht, ook bij grotere hoeken. Zowel aan trekkerzijde als werktuigzijde is de aansluiting 1 3/8" met 6 splines of tanden. De aftakas levert tot 100 pk bij 1000 omw/min en 64 pk bij 540 omw/min. Het profiel volgt het Italiaans systeem met treksluiting aan beide zijden. De kruisgrootte is 30,2 x 91,5 mm. Een gebruiksaanwijzing wordt meegeleverd voor veilige montage en onderhoud.
Caractéristiques
| Marque | Bondioli & Pavesi |
|---|---|
| Kruisgrootte A-profiel (mm) | 30,2 x 91,5 |
| Kruisgrootte B-profiel (mm) | 30,2 x 91,5 |
| Grootte | G7 |
| Uitvoering trekkerzijde | 1 3/8" 6 splines |
| Uitvoering werktuigzijde | 1 3/8" 6 tands |
| Lz (mm) | 1210 |
| Groothoek | Aan beide zijden |
| Profiel | Italiaans systeem |
| Sluitsysteem | Treksluiting / treksluiting |
| Type | Global serie WW 80°/80° |
| A (profiel) | 1 3/8" 6 tands |
| B (profiel) | 1 3/8" 6 tands |
| Extra informatie | Gebruiksaanwijzing is bij de levering inbegrepen |
| Tot pk / kW (540 omw./min.) | 64/47 |
| Tot pk / kW (max. 1.000 omw./min.) | 100/74 |
| Nm (540 omw./min.) | 830 |
| Nm (1.000 omw./min.) | 710 |
| Service center formulier | Klik hier |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
2 170,91 €
HT:
1 809,09 €
1 845,28 €
HT:
1 537,73 €
HT:
