
calcActive())">
2 210,58 €
HT:
1 842,15 €
1 879,00 €
HT:
1 565,83 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51080609
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,9 (223 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / Walterscheid Aftakas (Apparaatzijde 36.10.30 CC)
De Walterscheid aftakas 36.10.30 CC is sterk en gebouwd voor langdurig gebruik. Deze groothoek-aftakas heeft een sterprofiel met eenzijdige groothoek, wat zorgt voor soepele krachtoverdracht bij zware werktuigen. Beide zijden hebben een aansluiting van 1 3/8" met 6 splines. De lengte (Lz) is 1210 mm. De aftakas levert tot 90 pk bij 540 omw/min en tot 139 pk bij 1000 omw/min. Het sluitsysteem werkt met een treksluiting of drukstift, en de buissparing is S4GA/S5. De afscherming is van het type SDF 25Z. Een gebruiksaanwijzing wordt meegeleverd voor veilig gebruik en onderhoud.
Caractéristiques
| Marque | Walterscheid |
|---|---|
| Kruisgrootte A-profiel (mm) | 36 x 89 x 32 x 106 |
| Kruisgrootte B-profiel (mm) | 36 x 89 |
| Grootte | 2580 |
| Uitvoering trekkerzijde | 1 3/8" 6 splines |
| Uitvoering werktuigzijde | 1 3/8" 6 splines |
| Lz (mm) | 1210 |
| Groothoek | éénzijdig |
| Profiel | Met sterprofiel |
| Sluitsysteem | Treksluiting / drukstift |
| Profielbuissparing | S4GA/S5 |
| Afscherming | SDF 25Z |
| Sluiting | AGCC / QSG |
| Type | WWE |
| A (profiel) | 1 3/8" 6 splines |
| B (profiel) | 1 3/8" 6 splines |
| Extra informatie | Gebruiksaanwijzing is bij de levering inbegrepen |
| Tot pk / kW (540 omw./min.) | 90/66 |
| Tot pk / kW (max. 1.000 omw./min.) | 139/102 |
| Nm (540 omw./min.) | 1175 |
| Nm (1.000 omw./min.) | 975 |
| Service center formulier | Klik hier |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
2 210,58 €
HT:
1 842,15 €
1 879,00 €
HT:
1 565,83 €
HT:
