
calcActive())">
356,03 €
HT:
296,69 €
302,63 €
HT:
252,19 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51080842
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,8 (230 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / BLUELINE Aftakas, grootte: F23, lengte: 1210 mm (met sterslipkoppeling)
De BLUELINE aftakas F23 met een lengte van 1210 mm is geschikt voor het overbrengen van aandrijfkracht tussen trekker en werktuig. Deze aftakas heeft aan beide kanten een as met 1 3/8" en 6 splines. De as is voorzien van een sterslipkoppeling, die schade voorkomt bij overbelasting. Het draaimoment van 1200 Nm zorgt voor een stevige en betrouwbare aandrijving. De as heeft een citroenprofiel en een drukstift aan beide zijden. De kruisgrootte is 27 x 74,6 mm. De uitvoering is sterk, nauwkeurig en geschikt voor zware werktuigen. Een gebruiksaanwijzing wordt meegeleverd.
Caractéristiques
| Marque | Blueline |
|---|---|
| Kruisgrootte A-profiel (mm) | 27 x 74.6 |
| Kruisgrootte B-profiel (mm) | 27 x 74.6 |
| Grootte | F23 |
| A (profiel) | 1 3/8" 6 splines |
| B (profiel) | 1 3/8" 6 splines |
| Lz (mm) | 1210 |
| Draaimoment (Nm) | 1200 |
| Koppeling | Sterslipkoppeling |
| Profiel | Met citroenprofiel |
| Uitvoering werktuigzijde | 1 3/8", 6 splines |
| Uitvoering trekkerzijde | 1 3/8", 6 splines |
| Serie | F23 |
| Profielbuissparing | G3/G4 |
| Sluitsysteem | Drukstift / drukstift |
| Extra informatie | Gebruiksaanwijzing is bij de levering inbegrepen |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
356,03 €
HT:
296,69 €
302,63 €
HT:
252,19 €
HT:
