
calcActive())">
296,53 €
HT:
247,11 €
252,05 €
HT:
210,04 €
HT:
En stock Entrepôt externe Épuisé Épuisé
Récupération du statut de stock...
- Numéro de l'article
- 51080834
- Frais d'expédition réduits sur ce produit
- Les clients nous donnent un 8,9 (223 avis)
- Protection acheteur par Trusted Shops
- Payer après coup
- Pas satisfait ? remboursé: Garantie de retour sous 14 jours
- Livraison à domicile
Vente!
15% Remise
Description / BLUELINE Aftakas, grootte: F23, lengte: 860 mm (met breekboutkoppeling)
De BLUELINE aftakas F23 met een lengte van 860 mm is sterk en betrouwbaar voor dagelijks gebruik. De as heeft een breekboutkoppeling die de aandrijving beschermt bij te hoge belasting. Beide zijden hebben een 1 3/8" aansluiting met 6 splines. Het citroenprofiel zorgt voor goede krachtoverbrenging. Het draaimoment van 1700 Nm maakt deze aftakas geschikt voor middelzware machines. De kruisgrootte aan beide kanten is 27 x 74,6 mm. Het sluitsysteem bestaat uit een drukstift of klembout. De aftakas wordt geleverd met een duidelijke gebruiksaanwijzing, zodat montage en onderhoud eenvoudig zijn.
Caractéristiques
| Marque | Blueline |
|---|---|
| Kruisgrootte A-profiel (mm) | 27 x 74.6 |
| Kruisgrootte B-profiel (mm) | 27 x 74.6 |
| Grootte | F23 |
| A (profiel) | 1 3/8" 6 splines |
| B (profiel) | 1 3/8" 6 splines |
| Lz (mm) | 860 |
| Draaimoment (Nm) | 1700 |
| Koppeling | Breekboutkoppeling |
| Profiel | Met citroenprofiel |
| Uitvoering werktuigzijde | 1 3/8", 6 splines |
| Uitvoering trekkerzijde | 1 3/8", 6 splines |
| Serie | F23 |
| Profielbuissparing | G3/G4 |
| Sluitsysteem | Drukstift / klembout |
| Extra informatie | Gebruiksaanwijzing is bij de levering inbegrepen |
Nous avons trouvé d'autres produits que vous pourriez aimer !
Rédigez votre propre commentaire
296,53 €
HT:
247,11 €
252,05 €
HT:
210,04 €
HT:
