Smalle V-snaar XPA x 1007mm (12,7x9mm) | XPAX1007, 29XPA1007
numer artykułu
Aanbieding!
15% Korting
Omschrijving / Smalle V-snaar XPA x 1007mm (12,7x9mm) | XPAX1007, 29XPA1007
Deze Smalle V-snaar heeft het profiel XPA, een binnenlengte van 962mm, een werklengte van 1007mm, een buitenlengte van 1025mm en een hoogte van 9mm. De Smalle V-snaar heeft een breedte van 12.7mm met de codering SK.
Meer informatie
Wysokość (mm)  9
Profiel XPA
Werklengte (mm) 1007
Binnenlengte (mm) 962
Buitenlengte (mm) 1025
Andere producten die mogelijk iets voor u zijn!
Schrijf uw eigen review
U plaatst een review over: Smalle V-snaar XPA x 1007mm (12,7x9mm) | XPAX1007, 29XPA1007