Smalle V-snaar XPA x 1057mm (12,7x9mm) | XPAX1057, 29XPA1057
numer artykułu
Aanbieding!
15% Korting
Omschrijving / Smalle V-snaar XPA x 1057mm (12,7x9mm) | XPAX1057, 29XPA1057
Deze Smalle V-snaar heeft het profiel XPA, een binnenlengte van 1012mm, een werklengte van 1057mm, een buitenlengte van 1075mm en een hoogte van 9mm. De Smalle V-snaar heeft een breedte van 12.7mm met de codering SK.
Schrijf uw eigen review
U plaatst een review over: Smalle V-snaar XPA x 1057mm (12,7x9mm) | XPAX1057, 29XPA1057