Smalle V-snaar XPA x 1232mm (12,7x9mm) | XPAX1232, 1-11X10-1250, 111X101250, 29XPA1232
numer artykułu
Aanbieding!
15% Korting
Omschrijving / Smalle V-snaar XPA x 1232mm (12,7x9mm) | XPAX1232, 1-11X10-1250, 111X101250, 29XPA1232
Deze Smalle V-snaar heeft het profiel XPA, een binnenlengte van 1187mm, een werklengte van 1232mm, een buitenlengte van 1250mm en een hoogte van 9mm. De Smalle V-snaar heeft een breedte van 12.7mm met de codering SK.
Schrijf uw eigen review
U plaatst een review over: Smalle V-snaar XPA x 1232mm (12,7x9mm) | XPAX1232, 1-11X10-1250, 111X101250, 29XPA1232