Smalle V-snaar XPA x 1407mm (12,7x9mm) | XPAX1407, 29XPA1407
numer artykułu
Aanbieding!
15% Korting
Omschrijving / Smalle V-snaar XPA x 1407mm (12,7x9mm) | XPAX1407, 29XPA1407
Deze Smalle V-snaar heeft het profiel XPA, een binnenlengte van 1362mm, een werklengte van 1407mm, een buitenlengte van 1425mm en een hoogte van 9mm. De Smalle V-snaar heeft een breedte van 12.7mm met de codering SK.
Schrijf uw eigen review
U plaatst een review over: Smalle V-snaar XPA x 1407mm (12,7x9mm) | XPAX1407, 29XPA1407