Smalle V-snaar XPA x 1457mm (12,7x9mm) | XPAX1457
numer artykułu
Aanbieding!
15% Korting
Omschrijving / Smalle V-snaar XPA x 1457mm (12,7x9mm) | XPAX1457
Deze Smalle V-snaar heeft het profiel XPA, een binnenlengte van 1412mm, een werklengte van 1457mm, een buitenlengte van 1475mm en een hoogte van 9mm. De Smalle V-snaar heeft een breedte van 12.7mm met de codering SK.
Meer informatie
Wysokość (mm)  9
Profiel XPA
Schrijf uw eigen review
U plaatst een review over: Smalle V-snaar XPA x 1457mm (12,7x9mm) | XPAX1457