Smalle V-snaar XPA x 1482mm (12,7x9mm) | XPAX1482
numer artykułu
Aanbieding!
15% Korting
Omschrijving / Smalle V-snaar XPA x 1482mm (12,7x9mm) | XPAX1482
Deze Smalle V-snaar heeft het profiel XPA, een binnenlengte van 1437mm, een werklengte van 1482mm, een buitenlengte van 1500mm en een hoogte van 9mm. De Smalle V-snaar heeft een breedte van 12.7mm met de codering SK.
Schrijf uw eigen review
U plaatst een review over: Smalle V-snaar XPA x 1482mm (12,7x9mm) | XPAX1482