Smalle V-snaar XPZ x 1412mm (10x8mm) | XPZX1412, 241190750, 241190520, 29XPZ1412
numer artykułu
Aanbieding!
15% Korting
Omschrijving / Smalle V-snaar XPZ x 1412mm (10x8mm) | XPZX1412, 241190750, 241190520, 29XPZ1412
Deze Smalle V-snaar heeft het profiel XPZ, een binnenlengte van 1374mm, een werklengte van 1412mm, een buitenlengte van 1425mm en een hoogte van 8mm. De Smalle V-snaar heeft een breedte van 10mm met de codering SK.
Schrijf uw eigen review
U plaatst een review over: Smalle V-snaar XPZ x 1412mm (10x8mm) | XPZX1412, 241190750, 241190520, 29XPZ1412