Smalle V-snaar SPA x 1150mm (12,7x10mm) | SPAX1150, 29SPA1150
numer artykułu
Aanbieding!
15% Korting
Omschrijving / Smalle V-snaar SPA x 1150mm (12,7x10mm) | SPAX1150, 29SPA1150
Deze Smalle V-snaar heeft het profiel SPA, een binnenlengte van 1123mm, een werklengte van 1150mm, een buitenlengte van 1168mm en een hoogte van 10mm. De Smalle V-snaar heeft een breedte van 12.7mm met de codering SK.
Meer informatie
Wysokość (mm)  10
Type Smalle V-snaar
Codering SK
Materiał Gevulkaniseerd rubber
V-Snaar eigenschappen Trapeziumvormig
Profiel SPA
Schrijf uw eigen review
U plaatst een review over: Smalle V-snaar SPA x 1150mm (12,7x10mm) | SPAX1150, 29SPA1150