Smalle V-snaar SPB x 2850mm (16,3x13mm) | SPBX2850, 29SPB2850
numer artykułu
Aanbieding!
15% Korting
Omschrijving / Smalle V-snaar SPB x 2850mm (16,3x13mm) | SPBX2850, 29SPB2850
Deze Smalle V-snaar heeft het profiel SPB, een binnenlengte van 2805mm, een werklengte van 2850mm, een buitenlengte van 2872mm en een hoogte van 13mm. De Smalle V-snaar heeft een breedte van 16.3mm met de codering SK.
Schrijf uw eigen review
U plaatst een review over: Smalle V-snaar SPB x 2850mm (16,3x13mm) | SPBX2850, 29SPB2850